اتصالات پلی اتیلن الکترو فیوژن موجب کشتار دسته جمعی شد

اتصالات پلی اتیلن اتصالاتی هستند که از مواد اولیه HDPE و LDPE در اشکال، اندازه ها و عملکردهای مختلف تولید می شوند. قطعات کمکی هستند که به ماشین آلات و لوله های اصلی متصل می شوند یا آنها را به ماشین ها و لوله های دیگر متصل می کنند.

اتصالات پلی اتیلن الکتروفیوژن که برای اطمینان از جریان مایعات و گازها ضروری و ضروری هستند، از جمله عناصری هستند که باید در حین عملیات مورد استفاده قرار گیرند. آنها نه تنها از ماشین های اصلی در حین اتصال پشتیبانی می کنند، بلکه بخشی جدایی ناپذیر از آنها هستند.

پلی اتیلن به لطف ساختار خود، راحتی زیادی را در زمینه صنعتی به ارمغان آورده است. همچنین به یک ماده ضروری تبدیل شده است زیرا ارزان تر و سبک تر از سایر جایگزین ها است.

انواع پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن را نمی توان با استفاده از چسب از نظر ساختار باند یا ترکیب کرد. فقط روش های جوشکاری را می توان ترکیب کرد.

اتصالات پلی اتیلن شامل آستین، آرنج، سه راهی، کاهنده، آداپتور فلنج و غیره است. شما می توانید تمام یراق آلات مورد نیاز خود را در زاویه و اندازه مورد نظر خود با ما بیابید.

پلی اتیلن به طور تصادفی در سال 1933 کشف شد. پس از این کشف تصادفی، به یک ماده ضروری برای صنعت تبدیل شد. از آنجایی که ارزان بود، به طور گسترده ای ترجیح داده شد و بعداً بالغ شد.

اولین پلی اتیلن تجاری شده “پلی اتیلن کم چگالی (LDPE)” بود. بعداً “پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE)” کشف شد.یکی از مهم ترین خواص پلی اتیلن، قالب گیری بودن آن است.

پلی اتیلن محصولی است که قابلیت قالب گیری و شکل دهی دارد. با این متریال می توانید هر بست بسازید و شیب های دلخواه را به آن بدهید. به لطف این ویژگی، پلی اتیلن به یک ماده ضروری در تولید اتصالات تبدیل شده است.