استفاده از الکل سفید70 درصد که در غذا که باعث مرگ مردی شد

برای جلوگیری از گسترش هر دو HIV و هپاتیت B در زمانی که سرنگ های جدید در دسترس نیستند، ضدعفونی کردن سرنگ های استفاده شده با الکل سفید 70 درصد ممکن است بهترین ضد عفونی کننده باشد.

سرنگ را می توان با پد یا سواب الکلی و همچنین آب و صابون تمیز کرد. تمیز کردن سرنگ قبل و بعد از هر بار استفاده برای جلوگیری از عفونت بسیار مهم است.

از آنجا که حتی یکبار استفاده از سوزن باعث کثیف شدن و کدر شدن آن می شود، تاثیر آن در نفوذ به پوست محدود می شود. استفاده از سرنگ های تمیز قبل و بعد از تزریق برای کاهش احتمال ابتلا به بیماری های منتقله از طریق خون مانند هپاتیت یا HIV بسیار مهم است.

این تکنیک همچنین به جلوگیری از سفت شدن خون کمک می کند. اگر می‌خواهید سرنگ‌ها با الکل سفید تمیز کنید، آن‌ها را از آب دور نگه دارید. سفید کننده تازه و رقیق نشده راهی عالی برای تمیز کردن ظروف و سینک ظرفشویی است.

پس از تمیز کردن کامل الکل با آب خنک، از یک پارچه برای تمیز کردن کامل سفید کننده استفاده کنید. پس از خشک شدن ظروف، می توان آنها را با مسواک زدن با یک حوله یا اجازه خشک شدن در هوا جدا کرد.

استفاده از الکل سفید یکی از مهمترین اقداماتی است که می توانید برای محافظت از خود در برابر عفونت انجام دهید زیرا شامل تمیز کردن تجهیزات تزریق می شود.

اگر سرنگ های خود را به طور منظم با الکل تمیز نکنید، ممکن است داروها و باکتری ها را به بدن خود تزریق کنید که باعث مشکلات جدی سلامتی مانند HIV و هپاتیت می شود.

قبل از تزریق باید سرنگ خود را با الکل سفید تمیز کنید. پیستون باید چندین بار داخل و خارج آب صابون قرار داده شود. سرنگ در آب تمیز خواهد بود. تکرار مراحل 2-4 ضروری است.

چگونه می توان سوزن را تمیز کرد؟ در اینجا چند راه برای انجام این کار وجود دارد: اگر مشکوک هستید که ممکن است نیاز به استفاده مجدد از سرنگ خود داشته باشید، بلافاصله آن را با آب تمیز و سرد بشویید.

اگر به طور تصادفی خون را به خود تزریق کنید، تقریباً بیشتر آن را از دست خواهید داد و همچنین خطر ابتلا به HIV و هپاتیت C را کاهش خواهید داد.