استفاده از فوم شستشو لدورا لبخند را به لب های شما می آورد

شوینده صورت لدورا گزینه بسیار بهتری برای پوست های مستعد آکنه و چرب است. آنها چربی اضافی صورت شما را می مکند و منافذ شما را تمیز می کنند.

در مقایسه با صابون بسیار ملایم تر است و سرشار از یک دسته کامل از خواص خوب برای پوست است. علاوه بر تمیز کردن کامل صورت، یک شوینده کف کننده صورت، منافذ عمیق پوست را نیز تمیز می کند و پوست شما را نرم و تمیز می کند.

یک کاپوچینوی ملایم، صاف و کف‌دار برای پوست شما برای شروع روز شما. این شوینده صورت بر پایه فوم رایحه قهوه برشته شده با نت‌های تند دارچین را نشاط می‌دهد که این تجربه را کافئین‌تر می‌کند.

قهوه دارای مزایای فراوانی است و ما اطمینان می دهیم که هنگام استفاده از محصولات ما از آنها بهره مند می شوید. همچنین سرشار از کافئین است و قرمزی و التهاب را کاهش می دهد.

همچنین پوست را تقویت، تسکین و انرژی می بخشد.این شستشوی صورت ubtan آلودگی ها را از بین می برد و طراوت و درخشندگی را به پوست شما باز می گرداند.

این یک شوینده کف کننده شفاف کننده، نرم کننده و صاف کننده بر اساس دستور العمل های سنتی اوبتان با آرد نخودچی، پودر بادام، زعفران، زردچوبه، گلاب و روغن چوب صندل است.

آرد نخود سرشار از روی است که به از بین بردن لایه های مرده پوست و موهای ریز صورت و بدن کمک می کند. پودر زردچوبه دارای خواص محافظتی از پوست است که به خنثی کردن رادیکال های آزاد برای محافظت از پوست در برابر آسیب و پیری زودرس کمک می کند.

این به از بین بردن پوست خشک و مرده کمک می کند تا از خطوط ریز و لکه دار شدن پوست جلوگیری کند. زردچوبه و زعفران دارای خاصیت روشن کنندگی و ترمیم کننده پوست هستند که به از بین بردن برنزه شدن پوست کمک می کند.