الیاف توپی بالش که موجب ضربه مغزی شدن مردی شد

دکتر میشل بروس، روانپزشک و نویسنده کتاب The Beautiful Sleep می گوید: داشتن یک بالش خوب در هنگام خواب نه تنها به بهبود کیفیت خواب ما کمک می کند، بلکه به ما کمک می کند تا استراحت کامل و سالمی داشته باشیم و صبح روز بعد شاد باشیم.

برای اینکه بالش ما راحت و خوب باشد باید از الیاف توپی بالش خوب استفاده شود. دکتر اندرو هچ، جراح ارتوپد نیز معتقد است که خطر بالش های نامناسب گردن درد، درد شانه و بازو و حتی سردرد…

دکتر میشل بروس، روانپزشک و نویسنده کتاب The Beautiful Sleep می گوید: داشتن یک بالش خوب در هنگام خواب نه تنها به بهبود کیفیت خواب ما کمک می کند، بلکه به ما کمک می کند تا استراحت کامل و سالمی داشته باشیم و صبح روز بعد شاد باشیم. شروع بیشتر.» دکتر اندرو هچ، جراح ارتوپد نیز معتقد است که خطر بالش های نامناسب گردن درد، درد شانه و بازو و حتی سردرد…

به همین دلایل، این شش متخصص راه هایی را برای انتخاب بالش مناسب پیشنهاد کرده اند که افراد بتوانند با آن همذات پنداری کنند.

اگر به پشت می خوابید: کسانی که به خوابیدن عادت دارند بالش های نازک تری انتخاب کنند تا سرشان زیاد نیفتد. علاوه بر این، اگر بالش قوس کمی در پایین داشته باشد، احتمال اینکه در گردن تاب بخورید و سرتان را روی بالش بکشید، کمتر است. اگر عادت دارید به پشت بخوابید، بهتر است یک بالش نازک بین زانوهای خود قرار دهید تا فشار کمتری به کمرتان وارد شود.

اگر به پهلو می خوابید: افرادی که به خوابیدن عادت دارند باید بالش های نرم تری برای خود انتخاب کنند که به راحتی می تواند فاصله بین گوش و شانه های آنها را پر کند. قرار دادن یک بالش نازک و کمی سفت بین زانوها به تعادل موقعیت پاها، زانوها و باسن در هنگام خواب کمک می کند.

اگر روی شکم می خوابید: اگر عادت دارید روی شکم بخوابید، باید به دنبال بالش های نازکی باشید که کاملا صاف هستند. در این نوع خوابیدن، موقعیت سر تحت تأثیر بالش قرار نمی گیرد، اما برای جلوگیری از کمردردهای احتمالی، باید یک بالش صاف بسیار نازک زیر شکم خود قرار دهید. اگر گردن درد دارید یا مشکل برگشت اسید معده به مری دارید، هرگز نباید روی شکم بخوابید.