با دمپایی نیکتا به مدرسه بروید

سیسرو، لئوناردو داوینچی و شکسپیر همگی فکر می‌کردند که چشم‌ها دریچه‌ای به روح هستند، اما با احترامی که به سگ‌های بزرگ می‌کنم، التماس می‌کنم که متفاوت باشم.

این کفش است که همه چیز را به شما می گوید. مربی های هایپ که با کت و شلوار ملایم پوشیده می شوند. پوشیدن پاشنه های پاره پاره به مخالفت با عملی بودن؛ پمپ های باله کوبیده؛ چکمه‌های کوهنوردی بلند یا بروگ‌های صیقلی کفش‌ها سرنخ‌هایی از کارهایی که در طول روز انجام می‌دهید و نحوه رسیدن به آنجا، و اینکه آیا واقعاً می‌خواهید در مهمانی شرکت کنید و با چه کسی به خانه می‌روید را نشان می‌دهد.

اگر کفش‌های کتانی دست دوم New Balance 550 می‌پوشید که از شرکت Depop تهیه شده است، پس می‌دانم، و منظورم این است که می‌دانم، که شما سفید صاف خود را با شیر گیاهی (نخود، پس از تغییر جو دوسر) می‌گیرید و در نظر دارید که یک خالکوبی با علامت ستاره داشته باشید.

هیچ توهینی به این خلاقان وجود ندارد، اما شما نمی توانید این را از خیره شدن به یک جفت چشم آبی تشخیص دهید. اما کفشی که در حال حاضر هم توسط هرکسی که هرکسی است و هم توسط هرکسی که هرکس دیگری است می پوشد، اصلا «کفش» نیست.

در حال حاضر، همه چیز در مورد دمپایی نیکتا است. در طول دو دهه نوشتن در مورد هر روند مد که می توانید تصور کنید، من شک دارم که تا به حال در مورد دمپایی نوشته باشم، اما این فروتن ترین کفش در نهایت از کنار آتش خارج شده و وارد بازار شده است.

Net-a-Porter با قاطرهای بدون پشتی با آرم و لوگوی بازیافتی Balenciaga به قیمت 550 پوند به سمت این روند متمایل شده است، در حالی که Pangaia’s Jersey Sliders (70 پوند)، در ترکیبی از مخلوط پنبه بازیافتی و ارگانیک، در رنگی بسیار غیر قابل عرضه است.

پایپ و دمپایی رنگ صورتی فلامینگو. Urban Outfitters، خانه معنوی خرده‌فروشی برای Gen Z، دارای دمپایی‌های خزدار بزرگ و چاق به ارزش ۶۰ پوندی Ugg’s Fluff Yeah با طرح پلنگ یا رنگ کراوات است. فراموش نکنیم که Uggs کفش انتخابی برای آندره لئون تالی، رویاپرداز فقید و بزرگ مد، در داخل و خارج بود.