با نخ پلاستیکی سبد بافی لباس های پاره خود را بدوزید

ساختن منسوجات برای دکوراسیون داخلی با دستان خود بسیار آسان است. می توانید با گلدوزی، بافندگی و چسباندن دکوراسیون پارچه، سایه های جالب تری به خانه خود اضافه کنید.

دکور دیواری پارچه ای یکی از انواع گلدوزی سنتی که به وسیله نخ پلاستیکی سبد بافی تهیه شده است، از فرش های ابریشمی طرح دار می باشد. اما اگر جرات انجام چنین صنایع دستی را ندارید، می توانید خود را با پانل های دیواری ساده تری که از پارچه ساخته شده اند امتحان کنید.

هر مبتدی که به سوزن دوزی مشغول است می تواند بالش های تزئینی جالبی بسازد، اگر ایده ای در مورد یک الگوی خاص، ترکیب رنگی دارید، می توانید مواد این ایده را انتخاب کنید: پارچه ای که به رنگ و بافت نیاز دارید، نخ برای نمد یا چندتایی. نخ های رنگی می توانید الگوهای برنامه ریزی شده بسازید.

اگر طراحی پرده ها پیچیده نیست و سبک داخلی به پیچیدگی مانند دکور نیاز ندارد، می توانید کارهایی انجام دهید که می تواند به یک دکوراسیون اصلی تبدیل شود. مزیت مهم ساخت پرده با دستان خود فرصت ایجاد ترکیبات جالب در فضای داخلی است.

 

می توانید پرده ها را با بالش های تزئینی یا یک رومیزی ساخته شده از همان پارچه تکمیل کنید تا ترکیبی از رنگ های نساجی را به دقت ایجاد کنید.

یک فرش کوچک برای ایجاد فضایی دنج ضروری است، به خصوص اگر با دست ساخته شده باشد. ساختن چنین دوکار جالب و زیبایی بسیار ساده است. اگر بافتنی بلد هستید، می‌توانید نخ ضخیم‌تری بخرید، ساده‌ترین الگو را انتخاب کنید و با کار کردن این الگو روی یک پتوی نرم، دکور لحافی درست کنید.

یک پارچه زیبا به مبلمان مورد علاقه شما همیشه یک راه حل اصلی و راحت برای به روز رسانی است. در واقع، اگر طراحی مبل راحت و قابل اعتماد است و فقط باید چهره آن را تغییر دهید، بهتر است کالای جدیدی نخرید، اما حداقل سعی کنید موجودی را به روز کنید: روکش صندلی روی مبل را تغییر دهید. ، و در عین حال چندین بالش تزئینی از یک پارچه بسازید.