با پوشیدن کفش ایمنی نسوز می توانید بر روی آب راه بروید

یک ست کفش ایمنی نسوز مدرسه بچه گانه به مدت پنج روز در هفته در طول ترم روی پای فرزند شما خواهد بود. اگر بخواهیم آن را در نظر بگیریم، دانش آموزان در مجموع چهل هفته از سال در مجموعه خود خواهند بود.

یک سال فقط پنجاه و دو هفته دارد! در حالی که کودک شما ممکن است در این مدت یک یا دو کفش مدرسه بچه‌ها را بزرگتر کند، یک جفت نامناسب زمان کافی برای آسیب رساندن به پاهای در حال رشد آنها خواهد داشت.

در سال‌های اولیه فرزندتان، که برای رشد او حیاتی است، نمی‌خواهید کفش‌های مدرسه بچه‌ها مشکلی در پا یا مچ پا ایجاد کند. در غیر این صورت، خطر دردهای جزئی و بدتر شدن مشکلات بعدی را دارید.

کفش های ناخوشایند مدرسه بچه ها حواس پرت کننده است!

موفق باشید کودکان را در زمانی که پاهایشان آزارشان می دهد، روی درس هایشان تمرکز کنند. اگر کودک شما سرگرم کفش‌های مدرسه بچه‌ها با احساس وحشتناک باشد، مطمئناً حواس او از درس‌ها پرت می‌شود.

چگونه می‌توانید از دانش‌آموزان انتظار داشته باشید که بهترین کار خود را انجام دهند، وقتی که پاهای درد روحیه آنها را پایین می‌آورد و توجه آنها را از معلمشان می‌دزدد؟

فارغ از سن آنها، دانش آموزان برای انجام بهترین کار خود نیازی به حواس پرتی ندارند، بنابراین مطمئن شوید که کفش های مدرسه بچه هایشان مسئولیتی در برابر کار آنها نمی شود!

چگونه از راحتی دانش آموزان در سبک های کلاس درس متعارف محافظت می کنیم؟

برای شروع، کفش های کلاسیک مدرسه بچه گانه ما همگی قابل تنظیم هستند. فرقی نمی‌کند که یک مدل چسباننده لمسی برای یک کودک خردسال بخرید، یک جفت توری برای یک نوجوان یا یک ست کماندار.

این کفش‌های مدرسه بچه‌گانه، همگی به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهند که بند‌ها (یا توری‌ها) را تا زمانی که به تناسب ایده‌آل خود برسند، دوباره کار کنند.