بشکه فلزی رنگی قابلیت تغییر رنگ دارد

از بشکه فلزی رنگی می توان برای نگهداری ایمن چنگک ها، بیل ها، تبرهای برس، ماول های شکافنده، تبرها و موارد دیگر استفاده کرد. شما می توانید ابزارهای زیادی را حتی در یک بشکه 30 گالن قرار دهید. ما این کار را در انبار خود انجام می دهیم تا همه چیز را مرتب تر نگه داریم.

ممکن است برخی از شما مقاله من در مورد نگهداری غذای حیوانات خانگی را برای مواقع اضطراری طولانی خوانده باشید، بشکه های چاه چیزی است که باعث می شود غذای سگ را برای مدت طولانی تثبیت و نگهداری کنید و از انواع حشرات، جوندگان و سایر حیوانات موذی جلوگیری کنید.

بستن آن در بشکه ای با جذب کننده های اکسیژن و رطوبت، آن را در برابر چیزهایی که بزرگترین دشمن شما برای نگهداری مواد غذایی هستند، مانند رطوبت، نور خورشید و اکسیژن زیاد، محافظت می کند.

گاهی اوقات شما می توانید با خرید یک تن خوراک یا خرید آن از قیف غلات به جای کیسه، یک معامله واقعا خوب به دست آورید. سیستم بشکه ای برای ذخیره غلات می تواند غلات را از فساد محافظت کند و در نتیجه به شما امکان می دهد با خرید عمده از قیمت بهتری برخوردار شوید.

همچنین ممکن است بشکه ها از نظر فضا برای برخی منطقی تر باشند. شما می توانید بیش از 3 کیسه ذرت ترک خورده را در یک بشکه 30 گالن قرار دهید.
می توانید آسترهای درام سنگین تهیه کنید و یک سطل زباله واقعاً جدی برای زباله های ساختمانی یا فقط برای زباله های عمومی داشته باشید. به علاوه در صورت نیاز یک درپوش دارید!

بشکه های فلزی بسیار ارزان تر از یک سطل زباله فلزی استاندارد هستند و حتی اگر در شرایط بسیار سخت قرار بگیرند، برای مدت طولانی دوام خواهند داشت. همچنین می توانید از بشکه های پلاستیکی برای زباله ها نیز استفاده کنید.