بهترین ست های شام ظروف لومینارک و آرکوپال شیک کدام است؟

 ست های شام لومینارک بسیار مقاوم هستند زیرا در طول فرآیند تولید از یک عملیات حرارتی خاص به نام تمپرینگ و تست آونگ عبور می کنند.

تا از توانایی حرارتی و ضربه ای بهتر نسبت به اکثر ست های ظروف لباس مجلسی پوشیده  غذاخوری اطمینان حاصل شود .

ست های شام شیشه ای سبک وزن Luminarc قابل شستشو در ماشین ظرفشویی هستند و حتی صفحات رنگی یا تزئین شده Luminarc می توانند در برابر حملات روزانه ماشین ظرفشویی مقاومت کنند.

یکی دیگر از ویژگی های عالی ظروف غذاخوری شیشه ای سبک زیباترین ارکوپال Luminarc ظروف نگهداری خنثی (بی رنگ) است. آنها حتی در مایکروویو یا ماشین ظرفشویی شکل خود را حفظ می کنند.

ظروف ارکوپال

اگر به تازگی ست شام Luminarc را از یخچال بیرون آورده اید، می توانید با خیال راحت آن را در مایکروویو قرار دهید. این یک نمونه عالی از مواد ظروف غذاخوری ایمن در مایکروویو است.

شیشه‌های سبک وزن لومینارک بشقاب‌ها، لیوان‌ها لباس مجلسی که لاغر نشون میده  و ظروف به سادگی تمیز می‌شوند که مفید بودن آنها را افزایش داده و طول عمر آنها را تضمین می‌کند.

لومینارک وعده های غذایی سالم و بهداشتی را برای کل خانواده تضمین می کند: رنگ های لومینارک حاوی سرب نیستند و به طور فزاینده ای با رنگدانه های ارگانیک بدون کادمیوم ساخته می شوند.

بهترین ست های شام شیشه ای سبک وزن Luminarc در زیر لیست شده است تا نیازهای شما را برای هر مناسبتی برآورده کند.

مجموعه Luminarc Orme ازبشقاب های شام، بشقاب های سوپ خوری و بشقاب های دسر تشکیل شده است. مواد سالم و بادوام. ست های شام شیشه ای شیک و سبک Luminarc.

بهترین بشقاب سوپ لومینارک کم هزینه است ظروف غذاخوری لومینارک سفید کارین و بشقاب سوپ کارین سیاه لومینارک برای سرو خوشمزه ترین غذاها ایده آل هستند.
 به دلیل طراحی مدرن شیک، برای چیدمان میز ایده آل است مدل انگشتر طلا این بهترین بشقاب سوپ لومینارک با قیمت مناسب زیبایی و عملکرد را به هر مناسبتی اضافه می کند.
 • منابع:
  1. LUMINARC VS CORELLE
 • تبلیغات: 
  1. گیاه لیمو یک بوته یا درخت کوچک همیشه سبز را تشکیل می دهد
  2. درختان لیمو برای کاشت تجاری معمولاً با پیوند یا جوانه زدن
  3. آیا آب لیمو بدن شما را سم زدایی می کند یا خیر
  4. هر روز لیمو مصرف کنید تا فشار خون کمتری داشته باشید