جرم گیر موتور خودرو را می توانید در سرویس بهداشتی منزل خود استفاده کنید

جرم گیر موتور خودرو که به دلیل محصولات تمیزکننده و جزئیات خودرو شناخته شده است، نام خود را حفظ می کند. پاک کننده سنگین آن روی لکه های سخت و کثیفی اثر سریعی دارد.

علاوه بر این، نه تنها یک موتور تمیز، بلکه یک عطر گیاهی دلپذیر را به جا می گذارد. اگرچه برای استفاده به یک بطری اسپری یا تفنگ نیاز دارد که به طور جداگانه خریداری شود، Super Degreaser را می توان به راحتی برای تمیز کردن سریع پاک کرد.

ویژگی مهمی که در مورد Super Degreaser قابل ذکر است این است که پس از تمیز کردن باقی‌مانده باقی نمی‌گذارد. برای تمیز کردن موثر نیاز به رقیق شدن دارد، بنابراین قبل از استفاده آماده سازی جزئی لازم است.

اکثریت قریب به اتفاق نظرات مثبت به استفاده از نسبت چهار به یک برای بهترین نتایج با Super Degreaser دستور می دهند. برخی از همین بررسی‌ها ادعا می‌کنند که Super Degreaser برای تمیز کردن آشپزخانه و حتی سطوح چرمی به خوبی در سراسر خانه کار می‌کند.

بررسی‌های منفی بیشتر بر روی بسته‌بندی Super Degreaser متمرکز است و بیان می‌کند که پارچ‌های گالن آن‌ها هنگام ورود از طریق پست نشت می‌کردند.

برای تمیز کردن آسان موتور و بدون دردسر، از Meguiar’s D10801 Super Degreaser استفاده کنید. برای از بین بردن کثیفی های روی زمین به چربی کمی نیاز است، به علاوه اندازه گالن آن بیش از یک تمیز کردن را در هر خرید تضمین می کند.

بر خلاف سایر روغن‌زدایی‌های موتور، پاک‌کننده موتور فومی گانک روی پلاستیک، لاستیک زیر کاپوت و حتی رنگ ایمن است. فرمول غیر خورنده آن به لطف بافت فوم پیشرفته گانک، تمیزی عمیق را بدون نیاز به تلاش اضافی ایجاد می کند. مخصوصاً روی لکه‌های سخت چربی و روغن که درمان نشده باقی مانده‌اند قوی است.

پاک کننده موتور فومی Gunk در یک قوطی آئروسل عرضه می شود و قبل از اینکه بتوان آن را با آب جدا کرد، باید به مدت 10 تا 15 دقیقه روی آن اسپری شود. در حالی که سایر محصولات چربی زدا می توانند به عنوان پاک کننده های چند سطحی عمل کنند، پاک کننده موتور فومی گانک فقط برای قطعات موتور قابل استفاده است.