سنگ مرمریت چینی سوسک را از خانه شما پاکسازی میکند

اگر بگوییم سنگ مرمریت چینی کارارا معروف ترین سنگ مرمر طبیعی جهان است، نباید ایرادی داشت، در واقع، این ماده برای صدها سال در بازار محبوب بوده است، که از مناطق اروپایی گرفته تا آیسا محبوب است و تقریباً همه مردم را دوست دارند، البته، مواد با عملکرد با کیفیت بسیار خوب و عرضه پایدار.

در واقع، ما می توانیم هر کشوری را با مصالح سنگ مرمر فوق العاده خوب خود بشناسیم، در همین حال، مواد مختلف سنگ مرمر نیز با کاربرد و استفاده متفاوت برای مردم، در زندگی روزمره، مردم می توانند مصالح سنگ مرمر مناسب را برای پروژه های خود و بازارهای محلی انتخاب کنند.

به عبارت ساده، سنگ مرمر چینی و مرمر ایتالیایی هر دو متعلق به مواد مرمر محبوب هستند، البته اکثر مردم نیز دوست دارند سنگ مرمر ایتالیایی را برای استفاده در ساختمان های درجه یک انتخاب کنند.

سنگ

در همین حال، وقتی از سنگ مرمر چینی صحبت می کنیم، بیشتر مردم فکر می کنند که سنگ مرمریت همیشه ارزان و بی کیفیت است، در واقع، سنگ های مرمر بیشتر و بیشتر با استفاده بهتر و عملکرد فوق العاده در چین در حال حاضر.

از منظر خواص فیزیکی، هر دو سنگ مرمریت به عنوان مصالح خوب تعلق دارند. در همین حال، هر دو ظاهر زیبای مرمری نیز وجود دارد، به خصوص، تفاوت اصلی این است که سنگ مرمر ایتالیایی با شهرت بیشتر و مورد استفاده بیشتر مردم در حال حاضر.

به خصوص، سنگ مرمر چینی در حال حاضر محبوبیت بیشتری دارد، به خوبی شناخته شده، آن مواد در قیمت ارزان تر، رنگ ثابت، بافت در زیبایی بیش از حد.

این در حالی است که سنگ مرمر ایتالیا نامی معروف و کیفیت ثابتی در بازارهای جهانی دارد که هم اکنون افراد بیشتری را در آسیا از آن استفاده می کنند، هر دو سنگ مرمر با ویژگی های خاص خود و مشتریان می توانند آنها را با ایده های خود و مشاوره طراحان انتخاب کنند.

سنگ مرمر طبیعی یکی از پرمصرف ترین مواد سنگ طبیعی در سراسر جهان است که در مجموعه ای از کاربردها از جمله دکوراسیون ساختمان، مبلمان، طراحی داخلی و هنر و کنده کاری استفاده می شود، اگرچه اسپانیا، ایتالیا و یونان از محبوب ترین تولیدکنندگان سنگ مرمر در دهه گذشته هستند، چین به عنوان یک نیروی مسلط در بازار جهانی سنگ مرمر ظاهر شده است.