عروسی که با کاشی و سرامیک طرح دار مادر شوهرش را کشت

مربع، مستطیل، شش ضلعی، مات، براق. به سختی می توان به مواد متنوع تر از کاشی و سرامیک فکر کرد. آنها که به دلیل دوام بالا، سهولت نگهداری و نصب شناخته می شوند، رایج ترین گزینه ها برای پوشش کف و دیوارها، چه در مناطق مرطوب یا غیر مرطوب هستند.

در زیر 10 سوال متداول را برای افزایش دانش خود در رابطه با کاشی و سرامیک طرح دار انتخاب می کنیم.تفاوت اساسی بین کاشی و سرامیک و چینی در فناوری تولید این محصولات نهفته است.

کاشی چینی نتیجه فرآیند تولید کنترل‌شده‌تری نسبت به سرامیک معمولی است که از طریق مخلوطی از خاک رس، ماسه و مواد معدنی مختلف در دمای بیش از 1200 درجه سانتی‌گراد سوزانده می‌شود.

نتیجه یکدست تر، متراکم تر، منجمدتر و مقاوم تر از سرامیک های معمولی است و همچنین دارای متخلخل کمتری است و در نتیجه نرخ جذب آب بسیار پایینی دارد.

دوام آن به همین دلیل افزایش می یابد و آن را به یک راه حل مناسب برای ساختمان هایی با ترافیک بالا مانند فرودگاه ها یا مراکز خرید تبدیل می کند. کاشی‌های چینی لعابدار دارای تنوع رنگ بیشتری هستند و ظاهر سفارشی غنی را ارائه می‌دهند.

آیا سرامیک یک پوشش بادوام است؟
بله، اما مستقیماً به نصب شما بستگی دارد. به این معنی که سطحی که قطعات روی آن چسبانده می شوند باید صاف، ثابت و بدون بی نظمی باشد. بسته به ابعاد قطعه باید از ملات یا ملات مناسب استفاده شود. حتی برای قطعات بزرگ، سازندگان چسب دوبل (روی سطح و پشت قطعه) را توصیه می کنند. به طور خلاصه، توصیه های سازنده باید به دقت دنبال شود.

سرامیک اصلاح شده چیست؟
زمانی که کاشی های سرامیکی فرآیند برش “زمینی” را طی می کنند، تمام قطعات دقیقاً به یک اندازه هستند. این بدان معنی است که اتصالات نشست را می توان به حداقل رساند و میزان دوغاب را کاهش داد و مونتاژ را از نظر زیبایی شناختی دلپذیرتر کرد.