لامپ اشکی افرا تاب که فضای خانه را تاریک می کند

به منظور ایمنی خود، اطلاعات مربوط به کلاس حفاظت IP باید رعایت شود. لامپ اشکی افراتاب در برابر نفوذ اجسام جامد، به عنوان مثال به شکل گرد و غبار یا سیم، محافظت می شود.

رقم دوم به عایق در برابر رطوبت اشاره دارد. بیشتر چراغ های حمام و فضای باز باید در برابر پاشیدن آب محافظت شوند (IP X4). چراغ های متعدد در فضای باز و حمام نیز باید در برابر جت های آب بدون نفوذ آن مقاومت کنند.

بهره وری انرژی لامپ های ثبت شده روی برچسب انرژی نیز یک استدلال موافق یا مخالف خرید است، زیرا این امر بر میزان قبض برق در طول سال ها تأثیر می گذارد.

دسته بندی محصولات پاک، اولین جهت گیری را در محدوده عظیم ما ارائه می دهد. تک تک محصولات را می توان با توجه به معیارهایی مانند هزینه، سازنده، رنگ آباژور، روشنایی و محبوبیت فهرست کرد!

عملی: ما همچنین گزینه ای برای نمایش چراغ ها به تفکیک اتاق تنها با یک کلیک ارائه می دهیم – به هر حال، چراغ آشپزخانه دارای الزامات کاملاً متفاوتی نسبت به یک لوستر، یک چراغ اتاق خواب یا چراغ های رومیزی برای محل کار است.

آخرین اما نه کم‌اهمیت، چراغ‌های داخلی و خارجی ما با توجه به منبع نور مورد استفاده متفاوت هستند – چراغ‌های LED از محبوبیت خاصی برخوردار هستند، زیرا مزایای آنها شامل عمر طولانی و مصرف انرژی کم است.

در توضیحات هر لامپ ارائه شده، اطلاعاتی در مورد اینکه کدام لامپ ها را می توان استفاده کرد، ارائه می دهیم.در آلمان بسیاری از تولید کنندگان روشنایی مشهور بین المللی مانند WOFI، TRIO، Paul Neuhaus و Honsel وجود دارند.

بیشتر آنها از نظر تاریخی در Sauerland رشد کرده اند. ما اکثر برندهای پیشرو آلمانی را ارائه می دهیم و همچنین سال هاست که با بسیاری از تولید کنندگان روشنایی خارجی با موفقیت همکاری می کنیم.

تعداد زیادی از طراحان مشهور از سراسر جهان در توسعه چراغ های برند مانند چراغ های فیلیپس مشارکت داشته اند. لامپ های مارک با قیمت مقرون به صرفه – Lampe.de این امکان را فراهم می کند!