مد شدن پوشیدن کاپشن چرم کوتاه زنانه در فصل تابستان

من با زمستان به حد بالایی از تحمل خود رسیده ام. هر سال در این زمان اتفاق می افتد. و هر سال، از طریق اعتراضی سرسختانه و بیهوده، بی‌صبرانه خود را بیان می‌کنم که شامل فشار دادن کاپشن چرم کوتاه زنانه بزرگم به پشت کمد است، معمولاً حدود یک هفته قبل از اینکه انجام آن از نظر اقلیمی مناسب باشد.

سیری من صرفاً به این دلیل نیست که از سرما بهم می‌خورد. امسال، یک الزام مد نیز وجود دارد: من نمی توانم صبر کنم تا یک ژاکت بهاری واقعا خوب بپوشم.

نه کتی که برای چندین دهه یکی از لوازم اصلی هفته بوده است. منظور من از نوع فرعی ژاکت کوتاه است که به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای کمد لباس این روزهای بهاری وجود دارد – روزهایی که به چیزی سخت تر از جامپر نیاز دارند، اما تعهد کمتری نسبت به کت دارند. ژاکت Goldilocks، اگر بخواهید.

Goldilocks یک آیتم طاقچه است. همانطور که یکی از کارتون‌های نیویورکر توضیح داد، این یکی است: «شما می‌توانید فقط یک روز در سال بپوشید، در بهار، زمانی که هوا آفتابی است اما گرم نیست، حتی گرم نیست، دقیقاً حدود 14 درجه سانتیگراد است.»

در بریتانیا، بیش از آنچه انتظار دارید، تقویم را پوشش می دهد. خبر خوب در فصلی با ژاکت‌های مملو از جین، بوکله بمب‌گذار، ژاکت‌های سخت و سبک سافاری به سبک دهه هفتادی. در سال گذشته، ژاکت منتخب دنیای مد و طلایی‌لاک به صورت تکه تکه شده بود. نسخه‌های Se Dôen  و آلبارای به نظر می‌رسد که از سبد لحاف‌های مادربزرگ خارج شده‌اند، چه جدید و چه جدید.

اما شاو که لحاف‌ها و منسوجات قدیمی را از بازارهای بریتانیا به کاپشن‌هایی برای The Well Worn تبدیل می‌کند، می‌گوید: «آن‌ها تکه‌های منحصربه‌فردی هستند که قرار نیست همه آن‌ها را بپوشند. “از آنجایی که فکر زیادی به آنها شده است، آنها خاص هستند. و پوشیدن آنها بسیار آسان است.”

یک ژاکت تکه تکه شده میانبری برای افزودن رنگ و جذابیت به لباس های اصلی است. قرار دادن یک تی شرت ساده و شلوار جین صاف با کمی تلاش به یک ظاهر کامل تبدیل می شود.