مردی که از شیلنگ آب توالت آب مصرفی خانواده را تامین می کرد

نصب توالت ها نه تنها مستلزم تثبیت کاسه و مخزن، بلکه نصب تخلیه، یعنی اتصال توالت ها به آبرسانی و شبکه فاضلاب است. برای یک متخصص آموزش دیده، نصب توالت ها بسیار ساده است، مشروط بر اینکه محل قرارگیری توالت ها امکان جلوگیری از مسیر طولانی لوله های با قطر زیاد را فراهم کند.

آیا قصد دارید شیلنگ آب توالت تجهیز کنید و می خواهید برای انجام پروژه خود اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ سپس مقاله ما را بخوانید!

چهار نوع توالت وجود دارد که هر کدام عملکرد متفاوتی دارند: توالت شیمیایی، توالت ماسراتور، توالت خشک و توالت معمولی. استفاده از توالت های شیمیایی، توالت های خشک و آسیاب بسیار محدود است، بنابراین ما عمدتاً بر روی عملکرد توالت های معمولی که در اکثر خانه ها در فرانسه یافت می شوند تمرکز خواهیم کرد.

این توالت‌های کلاسیک شامل یک مخزن با درب، حاوی 6 تا 12 لیتر آب، فلاشی که عبور آب از مخزن به کاسه را تضمین می‌کند، کاسه‌ای که مواد آلی را دریافت می‌کند و امکان تخلیه آن‌ها را فراهم می‌کند، یک زهکشی اتصال دهنده است.

کاسه توالت به سیستم فاضلاب یا سپتیک تانک، نشیمنگاهی که به عنوان نشیمنگاه و فلپ برای بستن کاسه توالت و جلوگیری از بوی بد عمل می کند.

مکانیزم فلاش شامل یک دستگاه کنترل با یک کرکره و یک شیر شناور است. هنگامی که کاربر کنترل فلاش را فعال می کند، آب داخل مخزن تحت تاثیر نیروی جاذبه به داخل کاسه می ریزد و مدفوع و دستمال توالت را به فاضلاب یا سپتیک تانک می برد.

هنگامی که آب تخلیه شد، دریچه راه گذر به کاسه را می بندد و در همان زمان شناور پایین می آید و دریچه بسته شدن شیر را باز می کند. هنگامی که آب مخزن را پر می کند، شناور بالا می رود. هنگامی که به حداکثر سطح خود رسید، شیر بسته می شود و جریان آب را قطع می کند