کولبری ایرانی که توانست معدن طلا کشف کند!

در گزارشات اخیری که در اخبار سراسری نیز منتشر شد یک کولبر توانسته معدن طلایی به ارزش چند صد میلیون دلار را کشف نماید. آرین اخبار از وضعیت این کولبر هنوز در دسترس نیست شما میی توانید موقعیت مکانی این معدن را در ادامه بیابید.

مواد شوینده نانو

تجارت و صادرات مواد شوینده نانو به طور چشمگیری بالا رفته و برای قیمت خرید و فروش روز آن می توان به مراکز و سایت های معتبر اقدام کرد. بسیاری از تولید کنندگان درصدد صادرات تولیدات مواد شوینده خود به کشورهای جهان هستند.

کت چرم مشهد

مرکز خرید کت چرم مشهد اصل کاملا طبیعی با قیمت استثنایی در بازار ایران به شیوه های حضوری و مجازی وجود دارد و فروشگاه‌ های آنلاین بهترین انواع کت چرم ها را معرفی می کنند و امکان خرید راحت و بی دغدغه ای را برای مصرف کننده ها فراهم می آورند.

کالسکه بچه تهران

در ماه های اول، نوزاد ساعت های زیادی را در روز می خوابد، زمان خواب برای رشد آن ضروری است، اما به شرط داشتن تجهیزات مناسب که مانع از پیاده روی نشود، کالسکه بچه تهران به چه شکل انتخاب کنید تا کودک بتواند در طول پیاده روی شما، به راحتی خواب خود را داشته باشد.

بیسکویت پذیرایی

بیسکویت ها انواع مختلفی دارند مانند بیسکویت پذیرایی زعفرانی نارگیلی که یکی از انواع بیسکویت یا کلوچه خرمایی است بیسکویتها تنوع بسیار زیادی در شکل و طعم و برند و حتی بسته بندی دارند تاریخچه بیسکویت به شهر فرانسه باز می گردد و نوعی خوراکی از دسته شیرینی جات است که بر پایه آرد تهیه و تولید می شود.